Jesteśmy tylko ludźmi – wartością najdroższą.

Nieść pomoc,

Chwałą jest mieć siłę, i uparcie dążyć wyznaczoną ścieżką. Być tam gdzie możesz pomagać sobie oraz innym. Wspierać ludzi i szczytne inicjatywy. Chodząc po kanonadach zawiłości życia dążyć do miejsc, do których mało kto się zapuszcza. Robić rzeczy, których mało kto się podejmie. Po co? Bo warto?

Uczyć się,

Inspirującym jest mieć koło siebie ludzi, którzy wyznają podobne wartości, ale i innych aby uczyć się odmienności. Silny jest nie ten, który stale wygrywa, ale te, który choć raz doznał porażki, bo to on jest mądrzejszy o moc przegranej. Turniej życia wygrywają tylko Ci co potrafią z pokorą znosić sukcesy, a doznane porażki są dla nich wartościową lekcją życia.

Inspirować,

Energię dają ludzie, którzy potrafią w obliczu przeciwności losu kochać go tak jakby doznawali wiecznej radości. Nadzieją napełniają Ci którzy mimo utarty wiary i siły niosą na swoich barkach ciężar porażki innych, bo dla nich drugi człowiek jest również ważny jak on sam.

Nieść radość i zadowolenie,

Czym jest radość, uśmiechem na twarzy? spokojem ducha? czy wewnętrzną siła do niedostrzegania krzywdy? A może wszystkim naraz? Wszak tylko silni śmieją się z doznanej krzywdy. Czemu? Może ze względu na wewnętrzne przekonanie, że walka wewnętrzna to pochylnia. Aby utrzymać równowagę musisz wyważyć emocji.

…. warto dbać i siebie i innych, nasze życie jest najlepszym co możemy dać sobie oraz najbliższym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *